Transakcje bezgotówkowe już w naszych taksówkach!

Niedawno uruchomiliśmy w naszych taksówkach terminale płatnicze, dzięki czemu nie musisz już wozić ze sobą gotówki wsiadając do taksówki! Wystarczy, że weźmiesz swoją ulubioną kartę płatniczą. Pod koniec przejazdu wyciągasz ją, przeciągasz w terminalu i gotowe! To takie proste!

Ile taksówek ma aktualnie terminale płatnicze? Prawie żadna! Dlatego postanowiliśmy, że będziemy wyznaczać nowe drogi w branży taksówkowej. Będziemy odkrywcą przemierzającym nieznane wcześniej rejony. Będziemy jak żeglarz wypływający w morze aby szukać nowych lądów. Będziemy jak astronauta stawiający po raz pierwszy nogę na Księżycu.

Dlatego bierz w rękę kartę i zamawiaj naszą taksówkę przez telefon! Gdy przyjedziemy, będziesz miał tą niezapomnianą możliwość bycia jedną z pierwszych osób, które zapłacą za przejazd kartą. To naprawdę wyjątkowy zaszczyt. Można to porównać z byciem odznaczonym medalem za zasługi dla kraju.

Informujemy, że terminale płatnicze zamontowane są w każdej naszej taksówce. Także nie musisz się zastanawiać czy w danej taksówce jest terminal czy nie, bo jest on w każdej. Mamy nadzieję, że jest to wygodne.

W przyszłości planujemy zamontować dodatkowe usprawnienia dla naszych pasażerów. W tylne fotele wstawimy monitory, które będą pokazywały trasę przejazdu. Dzięki temu na własną rękę będziecie mogli państwo ocenić, czy trasa którą jedziecie naprawdę jest najszybsza.